Bekelenen Gün Geldi Çattı; İBS Fuarı Başladı

0
400

Hem annelere hem de anne adaylarına harika bir haberim var! Biraz gecikmeli oldu ama yine de önümüzde değerlendirebileceğimiz 2 tam gün bulunuyor. 🙂

2017 İBS Anne Bebek çocuk Fuarı bugün başladı. Her sene olduğu gibi bu sene de birbirinden ünlü konuşmacıların ve markaların katıldığı fuar, 15-17 Aralık 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor.

Fuarda hem anne ve anne adaylarına hem de çocuklara pek çok farklı aktivite imkanı sunuluyor. Üç gün boyunca 12.00 – 17.00 saatleri arasında ise birbirinden değerli pek çok ismin katılımıyla sohbet buluşmaları gerçekleşecek. Anneler keyifli sohbetlere katılıp, söyleşileri dinlerken, çocuklar da onlar için özel olarak hazırlanmış atölyelere katılabilecek.

İBS sohbetlerinde, prematüre bebek bakımından emzirmeye, çocukla iletişim ve oyundan uykuya, çocuk yemeklerinden anneliğe pek çok önemli konu konuşulacak. Fuara giriş ücreti online’da 15, kapı girişinde ise 25 TL’dir. 12 yaş altı, 60 yaş üzeri ve engelli kişilere ise katılım ücretsizdir.

O zaman yarın fuarda görüşürüz. 🙂

Etkinlik takvimi için aşağıdaki linke göz atabilirsiniz.

Program

 

 

 

Yorum Yapın

Lütfen bir yorum bırakın!
İsminizi buraya girin