Bebek Diskosuna Gitmeye Ne Dersiniz

0
460

Minik oğlunuz ya da kızınız kapı gıcırtısına oynuyor mu? Müzik duyduğu an sallanmaya ya da zıp zıp zıplamaya mı başlıyor? Kısacası kulağa hoş gelen bir nota ile mutluluktan dört köşe mi oluyor? Eğer cevabınız evet ise bu disko tam sizlik demektir. 🙂 Minikleri çılgınca eğlendirecek Baby Disco etkinliği, 2-3 Aralık 2017 tarihlerinde İstinyePark AVM’de saat 12.00 – 18.00 arasında gerçekleşecek.

Baby Disco’da bebekler ve çocuklar müzik, dans ve yaşıtlarıyla buluşacak. Alanda, konsepte uygun büyük bir disko topu ve rengârenk ışıklardan oluşan bir de dans pisti olacak. Ayrıca diskoda 80’lerden günümüze uzanan disko parçaları ve çocuk şarkıları çalınacak. Tabii ki bu minnoş diskoda çeşit çeşit sütlerin bulunduğu bir bar ve pusetlerinizi park edebileceğiniz bir park alanı da bulunacak.

Ben bu tatlı mı tatlı minik diskodan bahsederken ve bir an önce oğlumu götürmeyi sabırsızlıkla beklerken gerçekten çok heyecanlanmış durumdayım. Bir an önce hafta sonu gelsin istiyorum. 0-5 yaş grubundaki her minnoşun eğlenebileceği bu harika diskoda ne kadar çılgınca partileyeceklerini hayal etsenize… 🙂 Sadece onlar değil, bence biz anneler de çok ama çok eğleneceğiz. Biz pitipiti ile Cumartesi günü 12.00 – 18.00 arası bir saatte mutlaka İstinyePark AVM’de yer alan Baby Disco’da olacağız, bekleriz.

 

Yorum Yapın

Lütfen bir yorum bırakın!
İsminizi buraya girin