Acil Durumda Bebek Araç Gereçleri Nereden Kiralanır

0
363

Eyvah! Yatıya bebekli misafir geliyor… “Peki bebişi nerede yatıracağız, oğlanı koynumuza mı alsak ne yapsak?” diye düşünürken, park yatak, oto koltuk, bebek arabası, mama sandalyesi ve ana kucağı gibi ürünlerin kiralanabildiğini öğrendik ve çok rahatladık. İhtiyacımız olana kadar böyle bir hizmetin varlığından bile haberdar değildik.

Uzun bir yoldan yorgun argın gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak, rahat ettirmek istedik. Anne – baba önemli değil de (şaka tabi) asıl ağır top 5 aylık Kiraz Hanım… 🙂 Kiraz Hanım evimize teşrif etmeden önce gittik Park yatağını ve içine koyacağımız yatağını aldık. Hem yatak hem de park yatak yeni gibi tertemiz ve sağlamdı. Tabii ki biz yine de her yerini güzelce sildik, mis gibi yaptık.

Nereden ve ne kadara kiraladık?

Biz Kanyon’un yanında Levent’te yer alan Rent For Kids’den 2 günlük kiralama yaptık. Günlük kiralama bedeli; Park yatak 30, yatak 10 TL. Depozito; 200 TL. Malzemeleri teslim ettiğinizde depozitonuzu geri alıyorsunuz. Bence fiyat çok ama çok uygun ve tabii ki hayat kurtarıcı bir hizmet.

Kiralama yaptığımız insanlar da çok kibar ve anlayışlılar. Teslim saatimizi biraz aşmıştık. Misafirlerimizi havaalanına götürürken biraz trafikte kaldık, arayıp havaalanı yolunda olduğumuzu ve trafik sebebiyle biraz gecikeceğimizi bir sorun olup olmayacağını sorduk. Yaklaşık 1,5 saat gecikmeli iade yaptık ve ne ek bir ödeme istediler ne de depozitodan kestiler… Verdikleri kaliteli hizmet için çok teşekkür ederiz.

Kiraz kızımız 2 gün boyunca anne ve babasının odasında rahat rahat, mışıl mışıl uyudu. 10 gün sonra tekrar gelecekler ve biz yine 3-4 gün için http://www.rentforkids.com/shop ‘dan kiralama yapacağız.

Tatile gidecek ve gittiği yerde bebeğinin ihtiyaçlarını bulamayacağını düşünen anne babalarda bu kiralama firmalarından gönül rahatlığı ile faydalanabilirler. Kesinlikle bagajınızda ya da uçağa binerken yanınızda taşımanıza gerek yok. Uygun fiyata ve kolaylıkla bebeğinize ait tüm ihtiyaçları kiralayabiliyorsunuz.

Kiralama yapan diğer firmalar;
  • Anadolu yakasında oturanlar Tiny Miny kiralama firmasından yararlanabilir.
  • Antalya’ya seyahat edecekler ya da Antalya’da yaşayıp bizim gibi ihtiyaç duyanlar da Schoggy Babyservice’ten hizmet alabilirler.

Yorum Yapın

Lütfen bir yorum bırakın!
İsminizi buraya girin